Warunki płatności i dostawy

1.Dostępne w sklepie www.hurtowniamedyczna.com.pl formy płatności to:

  • za pobraniem

  • za pomocą przelewu-przedpłata

  • za pomocą serwisu transakcyjnego Dotpay

 

2. W przypadku wyboru płatności przelewem, zamówienie będzie realizowane po dokonaniu wpłaty na konto

86 2490 0005 0000 4530 7021 8677

 

3. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub paragon.

 

4.Zamówione towary dostarczane są poprzez firmy kurierskie na koszt Kupującego.

 

5.Koszty wysyłki wynoszą:

  • przy płatności za pobraniem - 20,00 zł brutto

  • przy płatności za pomocą przelewu, płatności elektronicznej (przedpłata) - 15,00 zł brutto

 

 

6.Termin dostawy może wynosić kilka dni w zależności od dostępności poszczególnych produktów, podany jest podczas składania zamówienia.

  • W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia, Klient niezwłocznie zostanie o tym poinformowany. W zależności od ustaleń Klienta ze sklepem, zamówione produkty zostaną dostarczone w późniejszym terminie, bądź zaoferowane zostaną produkty o równoważnych parametrach. W przypadku, gdy nowy termin dostawy nie będzie odpowiadał Klientowi, jest on uprawniony do odstąpienia od umowy.

 

  • Zamówienia składane po godzinie 13.00, jak również składane w okresie świąt i dni wolnych od pracy, będą przygotowywane do wysłania w pierwszy kolejny dzień roboczy

 

7.W momencie odbioru przesyłki, Klient dokonuje oceny odbieranej paczki pod względem uszkodzeń i zniszczeń. W przypadku stwierdzenia niezgodności, należy w obecności Kuriera sporządzić stosowny protokół i skontaktować się z sklepem.

 

8. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe w transporcie.

 

9. Wszystkie oferowane w sklepie produkty objęte są gwarancją producenta.

 

10. Wszelkie wady jakościowe bądź ilościowe zakupionych w sklepie www.hurtowniamedyczna.com.pl towarów, Klient powinien zgłaszać poprzez e-mail biuro@hurtowniamedyczna.com.pl. W przypadku pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, Klient dostanie produkt wolny od wad, w odpowiedniej ilości. Jeśli nie będzie to możliwe, Klientowi zostanie zaproponowany produkt równoważny lub zwrot pieniędzy.

 

11. Zgodnie z Ustawą o ochronie praw konsumentów, Klient ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 10 dni. Zwrotowi podlega tylko nieuszkodzony, nieużywany produkt w oryginalnym pudełku. Klient otrzyma zwrot pieniędzy za zakupione towary bez pokrycia kosztów dostawy.

 

12. W przypadku wyboru  płatności za pomocą przelewu lub płatności elektronicznej (przedpłata), brak wpłaty w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia,  spowoduje jego anulowanie.

Sprawdź także
Zgłębnik żołądkowy j.uż
Zgłębnik żołądkowy j.uż
1,80 zł 1,67 zł
Maska ochronna  FFP2
Maska ochronna FFP2
3,50 zł 2,50 zł 2,85 zł 2,03 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl