Infolinia
Warunki płatności i dostawy

1.Dostępne w sklepie www.hurtowniamedyczna.com.pl formy płatności to:

  • za pobraniem

  • za pomocą przelewu-przedpłata

  • za pomocą serwisu transakcyjnego Przelewy24

 

2. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem operatora płatniczego PayPro S.A.

3. W przypadku wyboru płatności przelewem, zamówienie będzie realizowane po dokonaniu wpłaty na konto

86 2490 0005 0000 4530 7021 8677

 

4. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub paragon.

 

5. Zamówione towary dostarczane są poprzez firmę kurierską InPost na koszt Kupującego.

 

6.Koszty wysyłki wynoszą:

  • przy płatności za pobraniem - 20,00 zł brutto

  • przy płatności za pomocą przelewu, płatności elektronicznej (przedpłata) - 15,00 zł brutto

 

 

7.Termin dostawy może wynosić kilka dni w zależności od dostępności poszczególnych produktów, podany jest podczas składania zamówienia.

  • W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia, Klient niezwłocznie zostanie o tym poinformowany. W zależności od ustaleń Klienta ze sklepem, zamówione produkty zostaną dostarczone w późniejszym terminie, bądź zaoferowane zostaną produkty o równoważnych parametrach. W przypadku, gdy nowy termin dostawy nie będzie odpowiadał Klientowi, jest on uprawniony do odstąpienia od umowy.

 

  • Zamówienia składane po godzinie 13.00, jak również składane w okresie świąt i dni wolnych od pracy, będą przygotowywane do wysłania w pierwszy kolejny dzień roboczy

 

8.W momencie odbioru przesyłki, Klient dokonuje oceny odbieranej paczki pod względem uszkodzeń i zniszczeń. W przypadku stwierdzenia niezgodności, należy w obecności Kuriera sporządzić stosowny protokół i skontaktować się z sklepem.

 

9. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe w transporcie.

 

10. Wszystkie oferowane w sklepie produkty objęte są gwarancją producenta.

 

11.Wszelkie wady jakościowe bądź ilościowe zakupionych w sklepie www.hurtowniamedyczna.com.pl towarów, Klient powinien zgłaszać poprzez e-mail biuro@hurtowniamedyczna.com.pl. Obsługa sklepu skontaktuje się najszybciej jak to możliwe, nie później jednak niż w ciągu 14 dni. W przypadku pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, Klient dostanie produkt wolny od wad, w odpowiedniej ilości. Jeśli nie będzie to możliwe, Klientowi zostanie zaproponowany produkt równoważny lub zwrot pieniędzy.

 

12Zgodnie z obowiązującymi przepisami, Klient ma 14 dni na odstąpienie od umowy, a następnie 14 dni na  zwrot towaru.  Zwrotowi podlega tylko nieuszkodzony, nieużywany produkt w oryginalnym pudełku. Klient otrzyma zwrot pieniędzy za zakupione towary oraz najtańszych kosztów dostawy w pierwszą stronę. Przesyłkę zwrotną opłaca Kupujący. Zwrot płatności nastąpi przy użyciu takiej samej formie płatności, jaka została użyta podczas zakupu.

 

13. W przypadku wyboru  płatności za pomocą przelewu lub płatności elektronicznej (przedpłata), brak wpłaty w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia,  spowoduje jego anulowanie.

Sprawdź także
Maska ochronna FILTRUJĄCA FS-930V FFP3 NR D
Maska ochronna FILTRUJĄCA FS-930V FFP3 NR D
13,00 zł 10,57 zł
szt.
Kaniula wenflon (venflon) KD-FIX
Kaniula wenflon (venflon) KD-FIX
0,90 zł 0,83 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl