To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą

Dostawa już od 9,99 zł   

Rurka anoskopowa j.uż dł 8,5 cm x śr 20 mm, tubusy anoskopowe

Wysyłka w: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena brutto: 10,85 zł

Cena regularna:

10.85
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Cena netto: 10,05 zł

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość opak.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -

Opis

Rurka anoskopowa j.uż HEINE z obturatorem o rozmiarze 85xØ20mm. Tubusy jednorazowe anoskopowe to rurka endoskopowa zbudowana z materiału przewodzącego światło. Wejście światła jest w części zamkowej, łączącej rurkę z wziernikiem optycznym i ze źródłem światła, wyjście  światła jest przy dystalnym końcu rurki. Jasne, jednolite oświetlenie badanego odcinka jelita, zmniejszone odblaski. Dystalny koniec obturatora rurki endoskopowej jest zaokrąglony. Skala długości na rurce

Anoskop jest jednorazowego użytku co mniejsza ryzyko zakażenia krzyżowego, oszczędza czas, gdyż nie ma potrzeby sterylizacji.

Moduł wykonany jest z termoplastiku przyjaznego pacjentowi – nie ma uczucia zimna podczas badania jak z użyciem metalowego tubusa.

 

 

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl